Новини від СЕАТ
13.07.2020

Перший повністю електричний автомобіль від CUPRA

Вражаючий дизайн кузова для нової моделі бренда: CUPRA el‑BornНайвища якість та витонченість в інтер'єрі зі спортивним характеромПотужність та динаміка - два основні елементи, на яких фокусувалися під час розробки транспортного засобу: розгін до 50 км/год лише за 2,9 секунди та система DCC Sport, ексклюзивно створена для CUPRA el-Запас ходу до 500 км завдяки акумулятору потужністю 77 кВт (сумарно: 82 кВт)Новий CUPRA el-Born буде вироблятися на заводі у Цвікау. Випуск моделі заплановано на 2021 рік
22

Марторель (Іспанія). 8 липня під час прес‑конференції компанії у CASA SEAT представники CUPRA підтвердити вихід нової моделі, яка змінить концепцію розуміння електричних автомобілів. З часу презентації на Женевському салоні el-Born Concept отримував схвальні відгуки щодо елегантного зовнішнього вигляду та індивідуальності. Але команда дизайнерів і технічний центр не вдовольнилися отриманими позитивними відгуками, а продовжили вдосконалювати транспортний засіб, надавши йому вигляд спортивного автомобіля та підкресливши його вражаючу привабливість. У результаті народилася перша електрична модель бренда: CUPRA el-Born.

Новий автомобіль буде вироблятися на заводі Цвікау у Німеччині, він збільшить валовий дохід компанії та ідеально впишеться у філософію бренда CUPRA і профіль клієнтів.

Генеральний директор CUPRA Уейн Гріффітс заявив: «CUPRA el-Born об'єднав усі гени бренда CUPRA. Але ми перенесли оригінальний концепт на новий рівень, створивши ексклюзивний спортивний та динамічний дизайн і змінивши технологічне наповнення. CUPRA el-Born - це живий доказ, що потужність і електрифікацію можна чудово об'єднати в одному автомобілі».

 

Потужність та динамічність CUPRA el-Born стали ключовими елементами, на які звертали увагу під час розробки автомобіля. Завдяки цьому автомобіль може розганятися до 50 км/год за 2,9 секунди. Система керування жорсткістю стабілізаторів Sport (DCC Sport), яка ексклюзивно створювалась для платформи MEB для CUPRA el-Born, поєднує висоту спортивного автомобіля під час руху із системою, яка автоматично адаптується до будь-яких умов, забезпечуючи надзвичайний рівень динамічності керування.

CUPRA el-Born оснащено сучасними технологіями, такими як проєкційний дисплей з доповненою реальністю. Нова модель має запас ходу на одному заряді акумулятора до 500 км завдяки потужності останнього 77 кВт (сумарно: 82 кВт). За рахунок можливості швидкого заряджання CUPRA el-Born зможе відновити енергію, потрібну для проходження 260 км, всього за 30 хвилин.

Інтер'єр уособлює філософію CUPRA щодо якості та потужності у поєднанні з витонченістю, найяскравіше вираженою у ківшеподібних спортивних сидіннях, новому рульовому колесі Drive Profile Selection, кнопках переключення режимів CUPRA та виборі високоякісних матеріалів. Приділяючи увагу деталям і виражаючи пристрасне ставлення до якості, CUPRA акцентує на екологічності el-Born і використовує матеріали з вторинної сировини в інтер'єрі автомобіля.

Випуск нового CUPRA el-Born у 2021 році виражає екологічну мобільність через характер та динаміку, яких прагнуть любителі автомобілів. Окрім того, нова модель є унікальним та ексклюзивним продуктом для тих, хто прагне отримати найновіші технології та залишати найменший вплив на довкілля.