СЕАТ Центр Київ Новини

Свіжі та актуальні новини від СЕАТ Центр Київ.

  1. Новини
  2. Оновлено осінні цінові пропозиції від SEAT
03.11.2020
Новини від СЕАТ

Оновлено осінні цінові пропозиції від SEAT

У дилерській мережі SEAT в Україні діють вигідні цінові пропозиції на модельний ряд SEAT.Купуйте новий SEAT, вирушайте в дорогу з комфортом та насолоджуйтесь бездоганним керуванням.

1

Пропозиція діє з 2 листопада 2020 року по 30 листопада 2020 року на автомобілі в наявності на складі, а саме на наступний перелік моделей:

Стильний хетчбек Ibiza у комплектації Reference із вигодою орієнтовно від 49 000* гривень та у комплектації Style із вигодою орієнтовно від 52 000* гривень;

Динамічний хетчбек Leon 5D CUPRA із вигодою орієнтовно від 221 000* гривень;

Міський кросовер Arona у комплектації FR із вигодою орієнтовно від 80 000* гривень;

Повноприводний кросовер Tarraco у компллектації Xcellence із вигодою орієнтовно від 97 000* гривень.

Шанувальники бренду SEAT зможуть обрати із широкого модельного ряду автомобіль, який найбільше буде відповідати їх вимагам та вподобанням.

*Вартість автомобіля в гривнях для його купівлі розрахована на дату 02.11.2020 року та визначається за комерційним курсом євро, який застосовують для розрахунку пропозиції щодо кредитування або придбання автомобіля в лізинг. Чинний курс щодня оприлюднюють на сайті https://www.porschefinance.ua/uk/cliet-service/kursi-valyut-2020-1. Точну ціну й комплектацію автомобіля можна дізнатися в офіційних дилерів SEAT в Україні. Остаточні ціни зазначають в угоді купівлі-продажу автомобіля, яку покупець укладає з офіційним дилером SEAT. Перед тим як підписувати угоду купівлі-продажу, будь ласка, уважно ознайомтеся з вартістю й комплектацією транспортного засобу. Викладена в прайс-листі інформація не є ані рекламою, ані публічною офертою, а отже, не зобов'язує сторони продавати чи купувати автомобіль. Вона лише дає можливість сформувати бажану комплектацію автомобіля. Зважайте, що в деяких випадках інформація про автомобіль (дизайн, комплектація, технічні дані) може змінюватись.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.