Новини від СЕАТ
21.09.2020

Легендарний SEAT Leon CUPRA із ціновою вигодою

У дилерській мережі SEAT в Україні діють привабливі цінові пропозиції на легендарний хетчбек SEAT Leon CUPRA із вигодою орієнтовно від  210 000* гривень.
q

SEAT Leon CUPRA вирізняється динамічною та сучасною формою. Його неповторний вигляд характеризується аеродинамічними лініями. Повністю світлодіодні фари SEAT Leon CUPRA чудово гармонують зі своїм аеродинамічним дизайном та надають автомобілю особливо вражаючий вигляд спереду. Салон SEAT Leon CUPRA такий же ефектний як і дизайн його кузова та вирізняється високоякісними матеріалами оздоблення. Ергономічний інтер'єр, цифрова панель приладів та ексклюзивні елементи дизайну доповнюють спортивний стиль моделі. Автомобіль має найновіші технології, які покращують водійські відчуття. Модель оснащено 2.0 літровим бензиновим двигуном потужністю 290 к.с. Новітня технологія забезпечує максимальну безпеку на ходу.

Всі елементи дизайну динамічного хетчбека SEAT Leon CUPRA викликають захоплюючі емоції.

Пропозиція діє з 18 вересня 2020 року по 30 вересня 2020 року на автомобілі 2019 року виробництва в мережі офіційних дилерів SEAT в Україні, які наявні на складі в Україні.