СЕАТ Центр Київ Новини

Відчуйте продуктивність на найвищому рівні та станьте частиною прайду CUPRA. Оберіть свій улюблений CUPRA.

  1. Новини
  2. БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ
25.05.2021
Новини від CUPRA

БЕЗПЕКА ПОНАД УСЕ

Euro NCAP: п'ять зірок для нового CUPRA Formentor

5 Stars

Європейська організація безпеки Euro NCAP дала оцінку п'ять зірок новому CUPRA Formentor. Ця модель бренду CUPRA вперше проходив процедуру тестування Euro NCAP. Для CUPRA як знедавна незалежного бренду це означає нову віху в іще молодій історії компанії - тим паче, що цього року тестування проходило за більш жорстких вимог.

Етап розвитку для ще молодого бренду

Д-р Вернер Тіец, член правління з досліджень та розробок CUPRA та SEAT, прокоментував результат: "CUPRA стрімко зростає, і отримання найвищих оцінок у тестах безпеки від Euro NCAP є важливим етапом у нашому розвитку . Ми дуже пишаємось тим, що CUPRA Formentor гідно подолав суворішу процедуру тестування і досяг п'ятизіркового рейтингу. Це гарне підтвердження того, що CUPRA Formentor є одним з найбезпечніших автомобілів на ринку".

CUPRA Formentor повинен був пройти різні випробування підвищеної складності, включаючи нове тестування фронтального зіткнення із рухомим бар'єром. Новий сценарій замінює попередній: "фронтальне зіткнення з деформованою, зміщеною перешкодою" та оцінює не тільки захист пасажирів транспортного засобу, але й наскільки зона пом'ятості передньої частини автомобіля впливає на цей захист.

Euro NCAP також посилив випробування на бічні удари. Бар'єр, який зіштовхується з бортом випробуваного автомобіля, тепер важчий і швидший. Крім того, нещодавно запроваджено тест впливу бічного удару на протилежний від водія бік, що дозволяє краще оцінити взаємодію між водієм та переднім пасажиром. Таким чином, вимоги до автомобілів, що претендують на отримання найвищого рейтингу з п'яти зірок, були значно підвищені.

Однак випробувальна організація не тільки посилила краш-тести для вивчення пасивної безпеки, але й відтепер приділяє більшу увагу системам допомоги водієві та технологіям запобігання аваріям. При оцінці систем безпеки та допомоги водієві беруться до уваги різні фактори, наприклад, контроль стану водія, розпізнавання втоми чи відволікання. Крім того, були введені нові випробування для автономних екстрених систем гальмування (АЕВ) під час маневрування або повороту на перехресті.

Image

Цілковита безпека

Завдяки низці технологій безпеки та комфорту CUPRA Formentor  зміг виконати всі вимоги тестів Euro NCAP.

Окрім всього, автомобіль обладнано сімома подушками безпеки, включаючи центральну подушку безпеки між водієм і переднім пасажиром, яка входить до базової комплектації, опційно доступною системою допомоги при зміні смуги руху, кнопкою екстреного виклику eCall та системою контролю дистанції попереду Front Assist.

Торішній перегляд процедур випробувань призвів до найсуворіших і найретельніших умов організації випробувань з безпеки на сьогодні. Під час всіх нових ускладнених процесах тестування від Euro NCAP CUPRA Formentor був визнаний як один з найбезпечніших автомобілів на ринку.

CUPRA Formentor набрав 93% за захист пасажирів (дорослих), 88% за захист пасажирів (дітей), 68% за захист вразливих учасників дорожнього руху та 80% загалом за системи допомоги.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.