СЕАТ Центр Київ Новини

Свіжі та актуальні новини від СЕАТ Центр Київ.

  1. Новини
  2. SEAT розпочав виробництво апаратів штучної вентиляції легень на заводі у Марторель
08.04.2020
Новини від СЕАТ

SEAT розпочав виробництво апаратів штучної вентиляції легень на заводі у Марторель

Апарати були затверджені до клінічного випробування іспанською організацією з медицини та медичних препаратів

sss

Апарат OxyGEN є результатом великих зусиль докладених компаніями Protofy.xyz, SEAT, Germans Trias y Pujol Investigation Institute, Hospital Clinic та іншими установами

 

Марторель (Іспанія) - SEAT розпочав виробництво апаратів штучної вентиляції легень, необхідних для порятунку хворих на COVID-19, на заводі у Марторель. Пристрій був затверджений іспанською організацією з медицини та медичних препаратів до клінічного випробування. Щоденний обсяг виробництва буде корегуватися в залежності від необхідності, щоб не створювати дефіцит на складах. Компанія буде працювати над тим, щоб досягнути обсягу у 300 одиниць апаратів для штучної вентиляції легень на добу на виробничій лінії SEAT Leon.

Пристрій, який має назву OxyGEN, був розроблений компанією Protofy.xyz та під медичним наглядом доктора Мануеля Пуіг Домінго (Germans Trias y Pujol Investigation Institute), доктора Оріоло Естрада (Hospital Germans Trias i Pujol), доктора Джозепа Маріа Ніколаса (Hospital Clínic), у тісному співробітництві протягом двох останніх тижнів.

Президент і віце-президент з питань фінансів та ІТ у SEAT Карстен Ісенсі підкреслив: «зважаючи на нестачу медичного обладнання, такі кроки є пріоритетними та необхідними для компанії із великими виробничими потужностями, як у SEAT. Будь-яка допомога є вкрай важливою у боротьбі із COVID-19.»

Апарати штучної вентиляції легень виготовляються на виробничій лінії SEAT Leon та мають адаптовані моторчики склоочисників. Кожен пристрій має більше ніж 80 електронних та механічних компонентів, а також проходить контроль якості та стерилізацію ультрафіолетом.

 

Віце-президент SEAT із виробництва та логістики доктор Крістіан Воллмер, який очолює проект, зазначив «співпраця зараз є однією із найважливіших, разом ми можемо задовольнити потреби медичних центрів. На заводах SEAT ми маємо значні виробничі можливості та у цій ситуації ми маємо використати їх із користю для суспільства Іспанії.»

Віце-президент SEAT із юридичних питань Луіс Комас підкреслив, що «цей проект не був би можливим без підтримки іспанської організації з медицини та медичних препаратів, персональної участі у процесі директора організації та міністра охорони здоров'я Іспанії.»

SEAT зобов'язується надавати допомогу медичним закладам та фахівцям для сприяння зниженню темпів поширення COVID-19. SEAT також наразі працює над іншими проектами, які будуть оголошені коли вони пройдуть необхідні медичні тести. Команда професіоналів із виробництва, медицини, логістики та контролю якості тісно співпрацює протягом двох останніх тижнів для ого, щоб втілити у життя ці проекти.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.