Новини від СЕАТ
11.06.2020

Компанія SEAT з 2010 року зменшила вплив свого виробництва на навколишнє середовище на 43 %

Компанія зменшила рівень викидів CO2, пов'язаних із виробництвом, на 65 %Завдяки заходам, які компанія вжила у 2019 році, їй вдалося за один рік скоротити обсяг сміття на 38,5 %
11

Мета SEAT полягає у зменшенні впливу заводу у Марторель на навколишнє середовище на 50 % до 2025 року

У 2019 році компанія інвестувала в екологічні ініціативи 27 млн євро

 

Барселона (Іспанія) - компанія SEAT прагне дбати про навколишнє середовище і у 2019 році продовжила активно працювати над подальшим зменшенням впливу своєї діяльності на навколишнє середовище. Виробник автомобілів успішно зменшив п'ять основних показників впливу свого виробництва на навколишнє середовище на 43 %, у тому числі споживання енергії та води, утворення відходів, рівень летючих органічних сполук та CO2. Таким чином, компанія робить значний крок у досягненні цілей, встановлених на 2025 рік, які полягають у зменшенні впливу процесів виробництва компанії на навколишнє середовище на 50 % порівняно з 2010 роком.

Компанія SEAT почала реалізовувати план із захисту навколишнього середовища рівно десять років тому. З того часу їй вдалося зменшити споживання енергії та води на 26 % та 32 % відповідно, покращити обробку відходів на 58 % та зменшити рівень викидів летючих органічних сполук на 23 %. Окрім того, компанія скоротила рівень викидів CO2 на 65 %. У 2019 році компанія інвестувала в екологічні ініціативи 27 млн євро.

Віце-президент SEAT з питань виробництва та логістики доктор Крістіан Воллмер (Christian Vollmer) зазначив: «Компанія SEAT прагне дбати про навколишнє середовище. Саме тому ми вже декілька років намагаємося досягти максимального зменшення впливу своєї діяльності на навколишнє середовище. З 2010 року ми зменшили свій вплив на 43 % та знизили рівень викидів CO2 у процесі виробництва на 65 %. Наша мета полягає у поступовому вдосконаленні діяльності та захисті нашої планети».

На 38,5 % менше сміття за один рік

У 2019 році компанія зосередилася на зменшенні відходів та ефективній обробці всіх утворених відходів. Для цього вживалися заходи під час процесу виробництва з використанням всеохоплюючого підходу: від мінімізації утворення відходів до подальшої переробки та переоцінки. У результаті компанія SEAT зменшила рівень відходів на 38,5 % за один рік, досягнувши з 2010 року скорочення на 58 %. Кількість відходів, які викидалися, зменшилася у вазі на два кілограми на кожен вироблений транспортний засіб.